Извинување

Најискрено сакам да им се извинам на сите оние кои се одлучија да го следат мојот блог (ако ги има такви). Поради одредени лични причини бев приморана на некој период да се откажам од пишување на написи/статии и се надевам дека во најбрз можен рок ќе можам повторно да пишувам. Најверојатно тоа ќе биде по завршувањето на летната испитна сесија.

Имам многу работи да споделам со вас – нови погледнати филмови, серии, прочитани книги и посетени концерти. Хајлајт на годинава сега за сега би требало да биде концертот на One Republic на први јуни во Скопје. Од таму очекувајте целосна репортажа со фотографии и текст, како и коментар за концертот!

Се читаме набрзо!

Advertisements

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

w

Connecting to %s