9 работни места кои љубителите на книги ќе ги обожаваат

Ако сте „зависни“ од книги, тогаш веројатно постојано барате начин да го вклопите читањето во вашето секојдневие. Погледните ги овие девет неверојатни работни места, кои би направиле љубителите на книги да се чувствуваат исполнети.

Advertisements

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

w

Connecting to %s